Внутрішні односторонні кути, утворені при перетині двох паралельних прямих січною, відносяться як

4:5. Знайди ці кути.​

Ответы на вопрос

Отвечает Войткевич Таня.

Ответ:

80°

100°

Объяснение:

4x+5x=180

9x=180

x= 20

кут 1= 4×20=80

кут 2=5×20=100