СРОЧНО!!! Знайдіть кути, утворені при перетині двох паралельних прямих січною, якщо внутрішні

односторонні кути відносяться як 2 : 4. ДАЮ 30 БАЛОВ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Тимирова Анжела.

Ответ:

2x + 4x = 180

6x = 180

x = 180 \div 6

x = 30

2 \times 30 = 60

4 \times 30 = 120

чотири кути 60°

інші чотири кути 120°