Обчисли гострий кут ромба, якщо сума двох кутів цього ромба дорівнює 234°.


Ответы на вопрос

Отвечает Кёниг Владислав.

Ответ:

Гострий кут - 63°.

Объяснение:

Сума усіх кутів чотирикутника - 360°.

Сума двох з них - 234°, і це не може бути сумма двох різних кутів, тому що 234° х 2 = 468° ≠ 360°

Тоді 234° - сума двох тупих кутів ромба.

Гострий кут: \frac{360-234}{2} = \frac{126}{2} = 63.