Знайдіть середню лінію трапеції якщо її основи дорівнюють А) 6 см і 11 см Б) 3а і 4а


Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Анастасия.

средняя линия трапеции равна полусумме оснований ( 6+11)/2=17÷2=8,5 см и (3а+4а)/2=7а÷2=3,5а.