Знайдіть площу ромба, сторона якого дорівнює 12 см, а висота -5 СМ.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мельчакова Вероника.

Ответ:

60см²

Объяснение:

S=a*h; a=12см; h=5см

S=12*5=60см²