Знайдіть сторони рівнобедреного трикутника, якщо його периметр дорівнює 22 см, а бічна сторона на

2 см більша за основу.

Ответы на вопрос

Отвечает Кулагин Сергей.

Ответ:

х=18/3=6-основа

х+2=8- бічна сторона

Объяснение:

бічна сторона=х+2

основа=х

х+2+х+2+х=22

3х=18

х=18/3=6-основа

х+2=8- бічна сторона