Апофема правильної трикутної піраміди дорівнює 6, а радіус кола, вписаного в основу, дорівнює

корень 3. Обчисліть площу біч- ної поверхні піраміди. А 58Б 54В 48Г 56Д 52​

Ответы на вопрос

Отвечает Омельченко Ярик.

Ответ:

Б

Объяснение:

S=3*а*l/2

а=2R/tg30°=2*√3/√3*3=6

S=3*6*6/2=54