1) Знайдіть периметр рівнобедреного трикутника, основа якого дорівнює 13 см, а бічна сторона 8 см.

2) Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 39 см, а основа 15 см. Знайдіть бічні сторони трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Shardakov Vlad.

Ответ:Номер 1

Р=8•2+13=16+13=29 см

Номер 2

(39-15):2=24:2=12 см

Объяснение: