Сторони прямокутника доривнюють 9 і 40см.Чому дорівнює його діагональ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Вампир Дашка.

Ответ:

АС =  \sqrt{АВ^{2}  + ВС^{2} } =  \sqrt{ {40}^{2}  +  {9}^{2} } = \\  =   \sqrt{1600 + 81} =  \sqrt{1681} = 41 \: см