Один із зовнішніх кутів трикутника дорівнює 87. знайдіть кути трикутника не суміжні з ним якщо один

з них дорівнює: 1)43°; 2)86°. плз поможіть І , якщо можна, швидше...​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Нина.

Ответ:

Объяснение:

сумма углов Δ = 180°

внешний угол Δ = свмме двух других не смежных с ним

внешний угол = 87    ⇒  смежный с ним угол Δ =180 - 87 = 93

1)  другой угол 43    ⇒  третий угол = 87-43= 44°

2)  другой угол 86    ⇒  третий угол = 87-86= 1°

проверка  ∑ ∠ Δ = 180°

1   93+43+44=180   И

2   93+86+1 = 180   И