Мама біля будинку створює нову квіткову клумбу. Вона хоче, щоб клумба мала форму прямокутника зі

сторонами 60 м і 80 м. Щоб перевірити, чи має клумба прямокутну форму, можна виміряти довжину її діагоналі. Обчисли, чому повинна дорівнювати діагональ.

Ответы на вопрос

Отвечает Числова Оксана.
100м


объяснение:
d= √a^2+b^2
a=60
b=80
підставляємо
d= √60^2+80^2= √10000=100 м