Знайдіть периметр рівнобедреного трикутника, основа якого = 10 см, а бічна сторона на 2 см більша

за основу.​Пожалуста помогите даю 20 умоляю помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Еремеева София.

якщо основа 10 см, а бічна сторона на 2см більша, то щоб знайти бічну сторону, додамо 2 до 10
10 + 2 = 12(см)

бічна сторона 12см, а в рівнобедреному трикутнику вони рівні, тобто якщо одна бічна сторона 12, то й інша також 12

отже, периметр дорівнює 12 + 12 + 10 = 34(см)