у трикутнику ABC B=60°. Знайдіть AC якщо радіус описаного навколо цього трикутника кола дорівнює

4см​

Ответы на вопрос

Отвечает Свищёва Настя.

Ответ:

По теореме синусов a/sinA=2R

Синус60°=√3/2

a=sinA•2R=√3/2•8=4√3