Якщо катет прямокутнго трикутника дорівнює 3 см і 4 см то квадрат гіпотенузи дорівнює А(3+4) в

квадраті . В.3+4 в квадраті Б 3-4в квадраті. Г 4-3 в квадраті Прошу поможіт!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Король Наташа.

Ответ:

гіпотенуза доріінює сумі квадратів катетів

 \sqrt{3 { }^{2} + 4 {}^{2}  }

=

 \sqrt{9 + 16}  =  \sqrt{25}  = 5