У прямокутному трикутнику катети дорівнюють 8 см і 6 см. Знайдіть периметр трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Данил.
P=a+b+c
Треба знайти гіпотенузу
х^2=64+36
x^2=100
x=10
P=10+8+6=24 см
Ответ: Р=24 см
Жду лучший ответ :)