Гострі кути прямокутного трикутника відносяться як 2:3. Знайти кути трикутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Азаркин Максим.

Ответ:

Объяснение:

13°

Объяснение:

АВС - прямокутний трикутник з цього випливає що кут В + кут С = 90°

2х+3х=90

х=18

Кут В = 2*18=32°

Кут С = 3*18=58°

Так як висота перетин. з гіпотенузою під кутом 90° маємо трикутник АВК - прямокутний з цього знаходимо кут КАВ= 180-32=148°

Так як АL - бісектриса з цього кут ВАL=LAC=45° отже LAK = BAL-BAK

LAK= 45-32=13°