сторони трикутника дорівнюють 6 м, 10 м і 15м. знайдіть сторони відповідного трикутника якщо їх

площі відповідно пропорційні 4:9

Ответы на вопрос

Отвечает Таумарк Ренат.

Ответ:

можно лучший ответ пожалуйста

Объяснение:

а¹=6м

б¹=10м

с¹=15м

S¹:S²=4:9

a¹:a²=4:9 => a²=6×9/4=13½(м)

б¹:б²=4:9 => б²=10×9/4=22½(м)

с¹:с²=4:9 => с²=15×9/4=33¾(м)