Визначити гострі кути прямокутного трикутника якщо один із його зовнішніх кутів дорівнює 125⁰​


Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Карина.

Ответ:

55°  и 35°

Объяснение:

∠1=180-125=55°

∠2=90-55=35°