Зовнішній кут при вершині С дорівнює 107°. Градусна міра кута А дорівнює 57°.Знайти градусну міру

кута В.

Ответы на вопрос

Отвечает Демедюк Андрей.

Ответ:

50°

Объяснение:

Щоб знайти внутрішній кут С, треба від 180° відняти міру зовнішнього кута, адже сума внутр. і зовн. кутів дорівнює 180°.

тобто, кут С= 180-107= 73°

за умовою, кут А = 57°.

щоб знайти кут В, ми повинні знати, що сума кутів трикутника дорівнює 180°.

тому, кут В = 180° - (57+73°) = 50°

якщо допомогла, постав "найкраща відповідь" :)