Знайдіть гострі кути прямокутного трикутника, якщо один з них у 2 рази більший за другий


Ответы на вопрос

Отвечает Юданов Петр.

Нехай х- перший кут, тоді 2х- другий кут

складаємо рівняння

х+2х=90

3х=90

х=30- перший кут

2х=30*2=60