У півколі проведено хорду AC, яка утворює з діаметром AB кут величиною 27°. Довжина діаметра

складає 9 см. Визнач приблизну довжину хорди.​

Ответы на вопрос

Отвечает Азаматов Арсен.

Ответ:

1,8

Объяснение:

1)трикутник АВС - прямокутний, т.к. кут АСВ вписаний і спирається на діаметр кола , А це означає, що кут АСВ = 90 °

2) косинус кута САВ ≈ 0,9

косинус кута САВ = АС/АВ, отже, АС/АВ = 0,9 тоді

АС = 0,9АВ

АС = 0,9*9=1,8

якщо вам сподобалася моя відповідь, можете поставити позначку «Найкраща відповідь»?