Знайти третій кут трикутника, якщо його крути дорівнюють 20° і 90°на кр надо​


Ответы на вопрос

Отвечает Sysoev Egor.

Третій кут трикутника дорівнюють 70°

Отвечает Шевченко Катерина.
20+90= 110*
180-110=70*
відповідь 70 *