Чому дорівнює сума перших п'яти членів арифметичної прогресії (an), якщо а1=2, d=2


Ответы на вопрос

Отвечает Силин Глеб.

Ответ:

30

Объяснение:

sn  = \frac{a1 + an}{2}  \times n

(2+10)/2*5=30