Знайдіть об'єм конуса, осьовим перерізом якого є рівносторонні трикутник зі стороною 12√3 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Деревенских Ярослав.
Ответ:
648π см³

Решение:
а=12√3см сторона треугольника.

R=a/2=12√3/2=6√3см.
Sосн=πR²=(6√3)²π=108π см²

h=a√3/2=12√3√3/2=18см.
V=Sосн*h/3=108π*18/3=648π см³