Знайдіть об'єм конуса осьовим перерізом якого є рівносторонній трикутник зі стороною 6 корінь(3)


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Карина.

Ответ:

V=81π од³

Объяснение:

R=a/2=6√3/2=3√3 од

h=a√3/2=6√3√3/2=9 од.

Sосн=πR²=(3√3)²π=27π см²

V=⅓*Sосн*h=⅓*27π*9=81π од³