Знайдіть об'єм конуса, осьовим перерізом якого є рівносторонній трикутник зі стороною 4√3 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Поталай Ника.
Ответ:
24π см³

Решение:
а=4√3см сторона равностороннего треугольника;

R=a/2=4√3/2=2√3 см.
Sосн=πR²=(2√3)²π=12π см²
h=a√3/2=4√3√3/2=6см.
V=Sосн*h/3=12π*6/3=24π см³