.Обчисліть об'єм конуса, радіус основи якого дорівнює 3 см, твірна - 5 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Корягина Ангелина.

Ответ:

V = 1/3 *S*H = 1/3 * пи* 36 * 3 * 6 = и * 36 * 6 = 216 * пи = примерно 678,58 см3.