Гіпотенуза прямокутного трикутника дорівнює 26см, а катети відносяться як 5 : 12. Знайдіть катети

цього трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.

Ответ:

Позначимо катети цього прямокутного трикутника, як 5х та 12х тоді

за теоремою Піфагора:

26²=(5х)²+(12х)²

675=165х²

4=х²

х=2

5*2=10 (см) перший катет

12*2=24 (см) другий катет

Объяснение: