Знайдіть довжину кола, діаметр якого на 8 см більше за радіус


Ответы на вопрос

Отвечает Печерица Людмила.

Довжина кола: C=2*pi*r

Діаметр кола: d=2R

З умови, діаметр кола більше на 8 см за радіус, тому

d=R+8

2R=R+8

R=8

Отже, C=2*3,14*8=50.24 (см.)