Зовнішній кут при вершині рівнобедреного трикутника 130° Знайдіть кути при основі цього трикутника ​


Ответы на вопрос

Отвечает Коломацкий Родион.

Відповідь:

Пояснення:

фото


Отвечает Васин Вася.

Ответ:

Кут при вершині додорівнює 180°-130°=50°

Тоді кути при основі дорівнюють

(180-50)/2=130/2=65°

Объяснение: