Знайдіть радіус кола вписаного в правильний трикутник площею 6√3


Ответы на вопрос

Отвечает Чумакова Саша.

Ответ:

Площа рівносторонього трикутника обчислюється за формулою

S=(а²√3)/4 з неї можемо знайти сторону трикутника:

6√3=(а²√3)/4       а=2√3 (см)

Радіус вписаного кола в правильний трикутник обчислюється за формулою:

R=(a√3)/6

R=(2√3*√3)/6=3/3=1 (см)

Объяснение: