Нехай а і в - катети прямокутника с -його гіпотенуза знайдіть 1) с, якщо а= 11см ,в=60см


Ответы на вопрос

Отвечает Доценко Ольга.

c^2=a^2+b^2\\c^2=11^2+60^2\\c=\sqrt{11^2+60^2}\\ c=\sqrt{121+3600} \\c=\sqrt{3721}=61 (CM).