Гіротенуза прямокктного трикутника рівна 28см, а один із гострих кутів = 60грпдусів. Знайдіть

менший катет трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Мартинчук Андрій.

Ответ:

14 см

Объяснение:

Дано: ΔАВС - прямокутний,  ∠В=90°,  ∠А=60°.  АС=28 см.  АВ - ?

∠С=90-60=30°

АВ=1/2 АС за властивістю катета, що лежить проти кута 30°

АВ=28:2=14 см.