У прямокутному трикутнику ABC C=90 BC=10см A=45 знайти AC


Ответы на вопрос

Отвечает Захаров Коля.

Ответ:

Тангенсом гострого кута прямокутного трикутника називають відношення протилежного катета до прилеглого катета, отже:

tg∠A=CB/AC    

tg(45°)=CB/AC

АС=СВ/tg(45°)

АС=10/1=10 (см)