Прямокутник що має розміри 5,5 дм і 10 дм розрізали на квадрати,довжина сторони яких 0,5 дм.Скільки

квадратів получилось?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кванталиани Анна.

Ответ:

220

Объяснение:

\dfrac{5,5 \cdot 10}{0,5 \cdot 0,5}=\dfrac{5,5}{0,5} \cdot \dfrac{10}{0,5}=\dfrac{55}{5} \cdot \dfrac{100}{5}=11 \cdot 20=220;