Один з катетів прямокутного трикутника дорів 7 см, а гіпотенуза - 25 см. Знайдіть площу трикутника.​


Ответы на вопрос

Отвечает Жанбырбек Шугыла.

Ответ:

84см²

Объяснение:

второй катет по теореме Пифагора √(625-49)=√576=24

площадь 24*7/2=12*7=84(см²)