СРОЧНОзнайти найбільше і найменше значення функції у=3х²-2х³ на проміжку (-1;2)​


Ответы на вопрос

Отвечает Фрик Арина.

Ответ:

y(2)=-4 - наименьшее ; y(-1)=5 - наибольшее

Пошаговое объяснение:

у=3х²-2х³                            [-1;2]

у'=(3х²-2х³)'=6x-6х²

6x-6х²=0

6x(1-x)=0, x=0, x=1

x=0∈ [-1;2]

x=1 ∈[-1;2]

y(-1)=3*(-1)²-2(-1)³ =3+2=5 - наибольшее

y(0)=0

y(1)=3*(1)²-2(1)³ =3-2=1

y(2)=3*(2)²-2(2)³ =12-16=-4 - наименьшее