Площа прямокутника ABHF дорівнює 700 см2. Знайдіть сторони прямокутника, якщо вони відносяться як

5:7. Розпишітт

Ответы на вопрос

Отвечает Осипова София.

Ответ:

Нехай х коеффіціент пропорційності , тоді:

5х*7х=700

35х²=700

х²=700/35

х²=20

х=2\sqrt{5}

Перша сторона 5*2\sqrt{5}=10\sqrt{5}

Друга сторона 7*2\sqrt{5}=14\sqrt{5}