Знайдіть кути п'ятикутника, якщо вони відносяться як 2:4:5:9:10. СРОЧНО ПРОШУ​


Ответы на вопрос

Отвечает Назарова Вероника.

Ответ:

Сума кутів правильного п'ятикутника:

180*(5-2)=180*3=540°

Позначимо кути п'ятикутника, як 2х, 4х, 5х, 9х, 10х, тоді:

2х+4х+5х+9х+10х=540

30х=540

х=18

2*18=36°

4*18=72°

5*18=90°

9*18=162°

10*18=180°

Відповідь: 36°, 72°, 90°, 162°, 180°.