Знайти об'єм конуса, радіус і висота якого відповідно дорівнюють 2 см і 6 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Ищенко Денис.

Ответ:

8π см³

Объяснение:

Sосн=πR²=π*2²=4π см

V=⅓*Sосн*h=⅓*4π*6=8π см³