Додавши почленно рівняння системи { х + у = 27 −х + у = 8 , отримаємо


Ответы на вопрос

Отвечает Шибина Анжелика.

Ответ:

х + у = 27

−х + у = 8

2у=35

у=35÷2

у=17,5

х=27-17,5

х,=9,5