тумба має форму правильної трикутної призми, сторона основи якої дорівнює 60cm, а висота - 50cm.

Потрібно пофарбувати бічну поверхню цієї призми. Скільки фарби буде використано, якщо на 1dm2 поверхні витрачають 3 г. фарби ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ходыкин Андрей.

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо площу бічної поверхні

Sб.п. = Pl = 3 * 60 * 50 = 9000 cм²

(1 дм² = 100 см²)

9000 cм² : 100 = 90 cм²

1 дм²     - 3 г фарби

90 cм²  - х г фарби

х = 90 * 3 = 270 г стільки фарби буде використано