2. Точка С належить відрізку AB, довжина якого 35 см. Визнач довжини відрізків АС та ВС, якщо АС:

ВС = 6 : 1.

Ответы на вопрос

Отвечает Sindukova Natasha.

Ответ:

АС=30см ВС=5см

Объяснение:

6х+х=35

7х=35

х=35/7=5

АС=6*5=30см

АВ=1*5=5см