Точка А належить відрізку CD=36см. Знайдіть довжини відрізків AC i AD, якщо АС  коротший за AD

утричі ​

Ответы на вопрос

Отвечает Митасов Васёк.

Ответ:

AC=x

AD=3x

x+3x=36см

4х=36см

х=36:4=9

3х=9×3=27