На відрізку ВС завдовжки 56см позначено точка А.Знайти довжини відрізків АВ і АС якщо АВ:АС=3:5


Ответы на вопрос

Отвечает Журавлёв Артём.
Ответ:
21 см, 34 см
Объяснение:
1) 3х + 5х = 56; 8х = 56; х = 7, тоді АВ = 3· 7 = 21 см
2) АВ = АС. ⇒ 11АВ = 17АС ⇒ АВ = АС
за умовою АВ + АС = 56 см, ⇒ АВ = 56 - АС; АС = 56 - АС;
АС= 56 ; АС = 56 · = 22 см, тоді АВ = 56 - 22 = 34 см