Кут МРК=108º. Промінь PC ділить його на два кути у відношенні 4:5. Знайти ці кути.​


Ответы на вопрос

Отвечает Галкина Милана.

Объяснение:

4x+5x=108

9x=108

x=108/9=12

4*12=48

5*12=60