)Кут МРК=108°. Промінь РС ділить його на два кути у відношенні 4:5. Знайти ці кути.


Ответы на вопрос

Отвечает Цветкова Татьяна.

Нехай х кофіціент пропорційності тоді маємо рівняння:

4х+5х=108

9х=108

x=108/9

x=12 градусів отже кут 4х=12*4=48, 5х=12*5=60