Відстань від точки перетину діагоналей прямокутника до його суміжних сторін

дорівнює 2,9 см та 3,2 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Шепеленко Лёша.
2,9*2=5,8 сторона А
3,2*2=6,4 сторона В
(5,8+6,4)=24,4 периметр
Ответ:24,4