‼️СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА‼️‼️2. Складіть рівняння кола, яке прохо дить через точку Р(-2;-5) і має центр

Е (1; -3)

Ответы на вопрос

Отвечает Lisovska Marta.

Ответ:

(х-1)²+(у+3)²=13

Объяснение:

Знайдемо відрізок РЕ, який є радіусом кола:

PE=\sqrt{(1+2)^2+(-3+5)^2} =\sqrt{3^2+2^2}=\sqrt{9+4}  =\sqrt{13}

Рівняння кола має вигляд: (x – a)² + (y – b)² = R²

(х-1)²+(у+3)²=(√13)²

(х-1)²+(у+3)²=13