Один з внутрішніх односторонніх кутів, утворених при перетині двох паралельних прямих третьою

прямою, більше другого на 32°. Знайти ці кути.

Ответы на вопрос

Отвечает Балтабаев Жарас.

Сума внутрішніх односторонніх кутів 180

Нехай менший кут =х, більший = х+32, складаємо рівняння

х+х+32=180

2х=148

х=74=менший кут

Більший кут=х+32=74+32=106

Відповідь 74 і 106